Staňte se dárcem a pomozte dětem z dětských domovů!

Pokud Vás činnost nadačního fondu Srdce na dlani zaujala, budeme vděčni za jakoukoliv Vaší finanční či materiální pomoc!

Přispět na podporu našich partnerských dětských domovů můžete svým darem, a to těmito způsoby:

Bankovním převodem

Prostřednictvím našeho účtu 1002238885 / 2700

Zakoupení výrobku z dětského domova

Zakoupit výrobek z dětského domova můžete prostřednictvím našeho ESHOPU.

Prostřednictvím dárcovské zprávy DMS

Přispět můžete odesláním textové zprávy ve tvaru DMS SRDCENADLANI na číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, nadační fond Srdce na dlani obdrží 28,50 Kč. Více na www.darcovskasms.cz.


Nefinanční plnění

Pomoci dětem z dětských domovů můžete rovněž nefinančím plněním, např. poskytnutím Vašich produktů či služeb dle Vašich možností. Velice uvítáme jakékoliv možnosti spolupráce!

Materiální pomoc

Pomoci dětem z dětských domovů můžete také materiálně či nefinančně, ať již zapojením se do našich aktivit coby dobrovolník nebo dobrovolnice, nebo třeba svými výrobky, dárky, různým (např. sportovním) vybavením nebo uspořádáním sbírky konrétních potřeb např. ve Vašem zaměstnání.

Spolupráce s novými subjekty

Staňte se i Vy naším novým partnerem! Pro navázání užší či dlouhodobé spolupráce kontaktujte, prosíme, ředitelku nadačního fondu Srdce na dlani Terezu Stopkovou.

Pevně věříme, že nadace Srdce na dlani pomůže tam, kde je to nejvíce potřeba, a že s novými partnery budeme moci ještě více rozšířit naše aktivity!

Ze srdce děkujeme všem partnerům a dárcům! Díky Vám můžeme pomáhat dětem z dětských domovů! Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat!